Aromaterapia w samochodzie jako metoda na poprawę kondycji psychicznej i fizycznej

0
1091

Aromaterapia jest czystą, w pełni naturalną metodą łagodzenia lub usuwania bardzo wielu i bardzo różnych dolegliwości. Wszystkie formy aromaterapii, a w przypadku rozwiązania Pani Szyszki – inhalacje polegają na wprowadzeniu do organizmu człowieka wysokiej jakości czystych, nieprzetworzonych, roślinnych olejków eterycznych, bez udziału sztucznych, chemicznych nośników czy dodatków.

Cel i idea stosowania Pani Szyszki

  • wyeliminowanie sztucznych zapachów w samochodach i zastąpienie ich dobroczynną aromaterapią podczas drogi do i z pracy oraz w podróży
  • wyeliminowanie sztucznych, często plastikowych, nośników zapachów, które obciążają środowisko
  • zawsze świeży – wspierający zdrowie – naturalny i piękny zapach

Pani szyszka

Korzyści dla kierowcy

  • wsparcie w profilaktyce chorób układu oddechowego
  • wsparcie dla systemu immunologicznego
  • wsparcie kondycji psychoruchowej podczas prowadzenia pojazdu
  • ograniczenie ryzyka zarażeń od pasażerów

Koronawirus a olejki eteryczne

Ochrona to jedna z mieszanek, która powstała na podstawie inspiracji artykułem dr inż. Władysława Bruda dotyczącego koronawirusa i pozytywnego wpływu aromaterapii. Zadaniem tej mieszanki jest wspieranie odporności organizmu oraz pomoc w eliminacji bakterii i wirusów z otoczenia. Trzeba podkreślić, że NIE JEST TO LEKARSTWO NA KORONAWIRUSA!

 

Aromaterapia w samochodzie, ochrona kierowcy i pasażerów

W obecnych czasach bardzo wiele osób cierpi na deficyt czasu, a na aromaterapię trzeba poświęcić kilka chwil, zrelaksować się, skupić się na oddechu, aby olejki eteryczne dostały się do naszego organizmu i rozpoczęły swoje dobroczynne działanie. Dlatego idealnym rozwiązaniem jest wnętrze samochodu, możemy włączyć przyjemną muzykę i skupić się na swoim oddechu, wprowadzając do swojego organizmu wysokiej jakości czyste, nieprzetworzone olejki eteryczne, mające wpływ na poprawę kondycji naszego organizmu oraz jego ochronę przed szkodliwymi czynnikami mającymi wpływ na nasze zdrowie.

Pani Szyszka nakropiona odpowiednią mieszanką, wspiera Twoją równowagę wewnętrzną, psychikę i ciało. Są to mieszanki dla kierowców zatem ich wspólną cechą jest wspieranie koncentracji oraz zmniejszenie efektów zmęczenia psychicznego i fizycznego.

www.paniszyszka.pl

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię