Reklama

Utrudnienia przy Biedronce w Bobrowcu. Ruszają prace drogowe

Od dziś kierowcy muszą przygotować się na zmiany w organizacji ruchu. Utrudnienia pojawią się w rejonie ulic Mazowieckiej i Bobrowieckiej. Wprowadzony zostanie ruch wahadłowy.
Utrudnienia przy Biedronce w Bobrowcu. Ruszają prace drogowe
Przewiduje się, że tymczasowa organizacja ruchu będzie obowiązywać przez około 2–3 dni

Źródło: Facebook/Sołectwo Bobrowiec

We wtorek, 21 lipca, rozpoczynają się prace budowlane w Bobrowcu, które wpłyną na płynność ruchu w jednej z bardziej uczęszczanych części miejscowości. Utrudnienia obejmą okolice skrzyżowania ulic Mazowieckiej i Bobrowieckiej, w pobliżu sklepu Biedronka. W związku z prowadzonymi robotami drogowymi wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu.

Kierowcy muszą liczyć się z koniecznością zwolnienia oraz możliwością tworzenia się zatorów, szczególnie w godzinach wzmożonego ruchu. Na wskazanym odcinku obowiązywać będzie ruch wahadłowy, który ma umożliwić prowadzenie prac przy jednoczesnym zachowaniu przejezdności drogi.

Utrudnienia potrwają kilka dni

Jak informuje sołtys Bobrowca Agnieszka Markiewicz, zmiany w organizacji ruchu mają obowiązywać przez około dwa do trzech dni. Dokładny czas trwania prac uzależniony jest od postępu robót oraz warunków technicznych.

Mieszkańcy oraz osoby przejeżdżające przez tę część gminy proszeni są o zachowanie ostrożności oraz cierpliwość. Warto uwzględnić możliwe opóźnienia w planowaniu podróży i, jeśli to możliwe, rozważyć wybór alternatywnych tras.

Czytaj też:

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Przegląd Regionalny. MIKAWAS Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie przy ul. Jana Pawła II 29A, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Link do Polityki prywatności: LINK

Komentarze

Reklama
Reklama
Obserwuj Przegląd Piaseczyński na Facebooku
Reklama