Kryminalni z Piaseczna zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 32 i 19 lat, podejrzanych o kradzież z włamaniem do sklepu z e-papierosami, z którego zniknęły m.in. urządzenia do ubijania tytoniu. Podczas przeszukania przy jednym z nich policjanci znaleźli saszetkę z 18 tys. zł, które – jak przypuszczają funkcjonariusze – mogą pochodzić z przestępstwa.
Możliwe kolejne zatrzymania
Dalsze czynności doprowadziły do zatrzymania kolejnych dwóch mężczyzn – 36- i 29-latka. W ich miejscu zamieszkania policjanci zabezpieczyli tablety, konsolę Xbox oraz znaczną ilość środków odurzających. Wszyscy zatrzymani trafili do policyjnych cel, a śledczy rozpoczęli kompletowanie materiału dowodowego.
32-latek usłyszał sześć zarzutów, w tym dotyczących kradzieży z włamaniem, posiadania znacznej ilości narkotyków oraz zniszczenia mienia. Na wniosek prokuratora został objęty dozorem policyjnym. 19-latek odpowie za dokonanie kradzieży.
Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Piasecznie, a policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań. Za popełnione przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Napisz komentarz
Komentarze