Zmiany, zmiany…

212

Jak już Państwo wiedzą, w Przeglądzie Piaseczyńskim nastąpiły duże zmiany. Mamy nowego wydawcę. Nową redaktor naczelną została Agnieszka Piechowska, która od samego początku współpracowała z Przeglądem i do tej pory pełniła funkcję sekretarza redakcji.

Szanowni Państwo,

Obejmując stanowisko redaktor naczelnej, mam nadzieję, że Przegląd Piaseczyński – gazeta, którą zdążyli Państwo już poznać i polubić – jeszcze mocniej wpisze się w krajobraz naszego miasta, że będzie Państwu towarzyszyć w codziennym życiu, że stanie się Wam jeszcze bliższa.

Wraz z wydawcą gazety i współpracującym zespołem pragniemy, aby na łamach Przeglądu znaleźli Państwo wszystkie niezbędne informacje dotyczące naszej lokalnej społeczności, naszych lokalnych problemów, kłopotów, ale także radości i sukcesów.

Do współpracy zapraszamy wszystkie środowiska związane z powiatem piaseczyńskim, organizacje kulturalne i społeczne, którym leży na sercu dobro mieszkańców i miasta – wspólnie stwórzmy gazetę, której łamy będą miejscem spotkań, wymiany poglądów i informacji istotnych dla naszej społeczności.

Ze swojej strony obiecujemy dziennikarstwo bezstronne, obiektywne i wnikliwe.