Zgłoś swój dom

0
367

Gmina Prażmów zorganizowała konkurs na najładniejszą zewnętrzną dekorację świąteczną domu i posesji. Zgłoszenia można wysyłać do 21 grudnia.

Moda na dekorowanie domów i posesji z okazji Bożego Narodzenia przyszła do nas ze Stanów Zjednoczonych Ameryki i zachodniej Europy, w dużej mierze dzięki filmom i serialom.

– Celem konkursu jest wyeksponowanie niezwykle ważnego w polskiej tradycji okresu świąt Bożego Narodzenia, poprzez nagrodzenie i wyróżnienie piękna i estetyki świątecznych dekoracji posesji prywatnych na terenie Gminy Prażmów – informuje Urząd Gminy Prażmów.

W konkursie oceniane będą estetyka i kolorystyka, oryginalność i pomysłowość, różnorodność wykorzystanych elementów oraz zastosowanie rozwiązań energooszczędnych.

Zgłoszenia można dokonać do 21 grudnia, do godz. 12.00, poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego i dostarczenie go wraz ze zdjęciami dekoracji na adres e-mail urzędu ().

Uczestnik konkursu musi zachować dekorację świąteczną w niezmienionej formie do zakończenia konkursu tj. do dn. 4 stycznia 2019 r.

Powołane przez organizatora jury będzie dokonywało oceny zgłoszonych do konkursu dekoracji, objeżdżając po zmroku zgłoszone posesje.

Trzy najładniej udekorowane posesje otrzymają nagrody pieniężne, 500 zł za I miejsce, 400 zł za II miejsce i 300 zł za III miejsce. Jednak największą nagrodą, dla wszystkich mieszkańców, będą pięknie udekorowane domy w gminie.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej gminy.