Zbiórka na rzecz rodziny zmarłego sołtysa

2
2127

Sołtys Kamionki, który zginął podczas ściągania pszczelego roju, zostawił żonę i osierocił trójkę dzieci.

Zdzisław Gierula, który od 2012 roku pełnił funkcję sołtysa Kamionki, w niedzielę wieczorem zmarł w szpitalu na skutek ukąszeń owadów. Przy próbie zdejmowania gniazda pszczół na jednej z posesji został zaatakowany przez rój. Lekarzom nie udało się go uratować.

53-letni pszczelarz i sołtys zawsze starał się nieść pomoc mieszkańcom swojej miejscowości. Teraz mieszkańcy starają się pomóc jego rodzinie.

Tragicznie zmarły Zdzisław Gierula zostawił żonę i trzy córki w wieku 3, 7 i 14 lat. Na stronie zrzutka.pl trwa zbiórka pieniędzy na rzecz jego rodziny. Jak udało nam się dowiedzieć dzięki stronie społeczności Kamionki na Facebooku „Kamionka News”, zrzutkę założyło w imieniu wdowy koło pszczelarskie.

Zachęcamy do wsparcia zbiórki dla rodziny sołtysa, który do końca swojego życia służył pomocą potrzebującym.

Czytaj także: Tragiczna śmierć sołtysa Kamionki 

2 KOMENTARZE

  1. Największą tragedią był dzień kiedy pękł kondom Pani ojcu czego dowodem jest Pani komentarz. Jest to zbiórka dobrowolna więc nie musi Pani wpłacać na ten cel. Pozdrawiam i więcej zrozumienia dla innych, pozdrowienia dla Taty 🙂

  2. czy z tą zrzutką nie przesadzacie chłop zostawił dzieci bo nie zastanowił się co robi pszczelarz miał akcesoria do osłonięcia się przed pogryzienie ale mógł zlecić specjalnym służbą usunięcie gniazd po prostu nie myślący człowiek dzieci dostaną rentę to będą mieli z czego żyć ludzie są w większej tragedii

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię