Zamknięcie Sierakowskiego

0
440

W sobotę 18 marca w związku z przebudową Skweru Kisiela, zostanie zamknięta ul. Sierakowskiego na długości skweru.
Zamknięcie nastąpi w godzinach porannych. W trakcie zamknięcia odtworzone zostaną zjazdy uliczne, chodniki oraz nawierzchnia jezdni. Zamknięcie potrwa ok. 2 miesięcy.
Jak informuje nas Urząd Miasta, ruch pojazdów od strony południowej skierowany zostanie objazdem prowadzącym ul. Nadarzyńską do ul. Wojska Polskiego, a następnie ul. Jana Pawła II i Chyliczkowską do ul. Warszawskiej. Na odcinku ul. Sierakowskiego od ul. Nadarzyńskiej do skweru Kisiela dopuszczony będzie jedynie dwukierunkowy dojazd do posesji.
Zmianie ulegną też trasy autobusów. Linie ZTM z ulicy Sienkiewicza skręcą w ul. Wojska Polskiego a następnie w ul. Jana Pawła II i pojadą dalej prosto ul. Chyliczkowską do DK 79. Linie PKS z kierunku Góry Kalwarii na rondzie Solidarności skierowane zostaną na ul. Gerbera a następnie tak jak linie ZTM pojadą ul. Wojska Polskiego, Jana Pawła II i Chyliczkowską. Przystanek u zbiegu ul. Jana Pawła II i Wojska Polskiego przejmie rolę tymczasowo skasowanego przystanku przy Urzędzie Miasta na ul. Sierakowskiego.
O zmianach w organizacji ruchu Urząd będzie informował na bieżąco na stronie internetowej gminy www.piaseczno.eu oraz poprzez system powiadamiania sms.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię