Wyzwanie rowerowe w Lesznowoli

0
438

„Kręć Kilometry z Centrum Sportu” to sierpniowe wyzwanie rowerowe w gminie Lesznowola. Aktywność w sam raz dla miłośników długich tras.

Jazda na rowerze to jedna z najprostszych form ruchu. Dlatego w sierpniu Urząd Gminy Lesznowola zaprasza fanów kolarstwa do wzięcia udziału w wyzwaniu rowerowym „Kręć Kilometry z Centrum Sportu”. Do pokonania jest dystans 200 lub 400 km. Zdobywcy miejsc I – III w podziałach na trasy oraz w poszczególnych dystansach (kobiety i mężczyźni) otrzymają puchary. Inicjatywa ma promować sport na świeżym powietrzu oraz upowszechniać jazdę rowerem jako idealną aktywność fizyczną do wykonywania indywidualnie w czasie pandemii

 „Kręć Kilometry z Centrum Sportu” to sierpniowe wyzwanie rowerowe w gminie Lesznowola. Aktywność w sam raz dla miłośników długich tras.

Warunki do wzięcia udziału w wyzwaniu rowerowym są trzy:

  1. Start oraz Meta, a także przynajmniej 25% dystansu musi przebiegać przez teren Gminy Lesznowola
  2. Dystans możesz pokonać na dwa sposoby:

200 km rozkładając na dowolne 2 dni następujące po sobie na przykład weekend,

400 km rozkładając na cały miesiąc tj. od 1 do 31 sierpnia.

  1. Swoją jazdę na rowerze należy rejestrować dowolnym urządzeniem rejestrującym czas oraz pokonaną trasę. Ważne, aby była możliwość przesłania zdjęcia/zrzutu ekranu pokazującego jazdę na rowerze z widocznym dystansem i czasem. Wyzwanie rowerowe zostanie oficjalnie ukończone po przesłaniu wypełnionego formularza, który wraz z regulaminem dostępny jest na stronie: https://sportlesznowola.pl/bez-kategorii/krec-kilometry-z-centrum-sportu/.

Czytaj więcej: Bezpłatne zajęcia fitness w parku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię