Kradzież w centrum miasta

2
1033

Policjanci z Piaseczna wyjaśniają okoliczności kradzieży, do której doszło w centrum miasta. Kierowca firmy kurierskiej wysiadł na chwilę z pojazdu, a siedzący obok praktykant „wskoczył” na jego miejsce i odjechał wraz z towarem. W firmie pracował drugi dzień, a jego dane personalne są…nieznane!

To nie powinno się wydarzyć. Samochód dostawczy jednej z ogólnopolskich firm kurierskich został skradziony wraz z towarem w centrum miasta. Jak wynika z pierwszych policyjnych ustaleń, w pojeździe znajdowały się dwie osoby, kierowca – kurier oraz praktykant na przyuczeniu. Gdy kierowca zatrzymał się i wysiadł, by przekazać jedną z paczek, na jego miejsce wskoczył praktykant i natychmiast odjechał furgonetką wypełnioną paczkami.

Niestety nie są znane dane personalne praktykanta. Najprawdopodobniej niedopełnione zostały formalności związane z jego zatrudnieniem. Policjanci apelują o przestrzeganie obowiązków związanych z kodeksem pracy, których brak, jak w tym przypadku może być wykorzystany w celach przestępczych.

Sprawą kradzieży zajęli się już policjanci z wydziału kryminalnego.

Na podstawie KPP Piaseczno

Czytaj także:Złodzieja poraził prąd. Dodatkową karę wymierzy mu sąd

2 KOMENTARZE

  1. Policja nie zajęła się sprawa! Właściciel sam na własną rękę musiał szukać samochodu i co lepsze znalazł go… tak można właśnie liczyć na policję w naszym kraju!

  2. Żadna policja nie zajęła się sprawą! Właściciel sam na własną rękę szukał samochodu i znalazł… tak właśnie można liczyć na policję w naszym kraju! Po zgłoszeniu kradzieży policja nie wyraziła chęci pomocy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię