Wiemy kiedy planowane jest otwarcie OBI w Mysiadle

0
3331

Nowoczesny market budowlany przy ul. Kuropatwy ma być gotowy już za kilka miesięcy.

Sklep, którego budowa rozpoczęła się niedawno obok Selgrosa, będzie piątym marketem pod szyldem OBI w aglomeracji warszawskiej oraz 60. w Polsce. Inwestor zapowiada, że budowa marketu powinna się zakończyć w drugim kwartale przyszłego roku. Na powierzchni 12 tys. m2 ma powstać m.in. nowoczesna i największa w Polsce strefa projektowania OBI wraz z show roomem prezentującym inspiracje dla kuchni i łazienek.

– Integralną częścią marketu będzie profesjonalne Centrum Ogrodnicze OBI. Do dyspozycji klientów zaplanowano ponad 2700 m2, podzielonych na ogród zewnętrzny i wewnętrzny, gdzie zaprezentowana zostanie bogata oferta roślin do domu i ogrodu – informuje rzecznik OBI Agata Laskowska. Sklep ma korzystać z nowoczesnych rozwiązań ułatwiających zakupy, m.in. kas samoobsługowych czy OBImatów 24/7 (do odbioru zamówień online), strefy drive-in, dedykowanej szybkim zakupom budowlanym i wielkogabarytowym. Parking przy sklepie zaplanowano dla 300 samochodów, w tym miejsca do ładowania samochodów z napędem elektrycznym.

– Oprócz bogatego asortymentu nowy sklep OBI zapewni dostęp do szerokiego wachlarza usług. Znajdziemy tu stolarnię oraz punkt wynajmu maszyn i narzędzi, w którym na określony czas można będzie wynająć zarówno drobny sprzęt remontowy jak również profesjonalne maszyny budowlane – zapowiada Agata Laskowska.

Firma rozpoczęła już rekrutację pracowników do nowego sklepu. Zatrudnienie znajdzie tu łącznie 160 osób.

 

Czytaj również: Nowy mural ozdobi Piaseczno

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię