Wielkie otwarcie Media Markt

Oceń ten artykuł
(11 głosów)

Już we wtorek 6 grudnia mieszkańcy Piaseczna i okolic będą mogli wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu – otwarciu nowego sklepu Media Markt!


Media Markt w Piasecznie mieści się przy ulicy Gen. Okulickiego 20 A i ma powierzchnię 1 200 m2. Klienci znajdą tu bardzo szeroki i zróżnicowany wybór urządzeń i akcesoriów do wyposażenia domu i biura m.in.: sprzęt multimedialny i teleinformatyczny, urządzenia audiowizualne, telewizory, sprzęt biurowy, produkty AGD. W ofercie nie zabraknie też produktów idealnych pod choinkę – od sprzętu fotograficznego, technologie mobilne, przez gry komputerowe, muzykę i filmy, po gadżety z zakresu coraz bardziej popularnej elektroniki sportowej (kamery akcji, pulsometry, zegarki GPS). Podczas zakupów do dyspozycji klientów będą profesjonalni doradcy, którzy objaśnią funkcje i parametry techniczne sprzętów oraz pomogą wybrać urządzenia, które zaspokoją wszystkie potrzeby i wymagania użytkowników. Ale to nie wszystko! W Media Markt w Piasecznie będzie można skorzystać z szerokiego pakietu dodatkowych usług, w tym z dostawy i instalacji urządzeń czy utylizacji zużytych sprzętów. Dodatkowo produkty będzie można zamówić on-line przez stronę www.mediamarkt.pl i odebrać stacjonarnie w sklepie. Nie zabraknie też pomocy informatycznej, a nawet drobnych usług jak zabezpieczanie smartfonów folią ochronną, przegrywania danych z urządzeń czy wywoływania zdjęć.
– W rejonie południowo-zachodniej Warszawy nie było dotąd sklepu z tak kompleksową ofertą produktów i usług z zakresu elektroniki użytkowej – mówi Roman Lubczyk, Dyrektor Marketu Media Markt w Piasecznie. – Otwierając nowy Media Markt w Piasecznie, wypełnimy tę lukę. Postaramy się, by sklep stał się dla mieszkańców miasta i okolic miejscem odkrywania przyjemności z zastosowania technologii, która ułatwia codzienne życie, ale również wspiera rozwój pasji.
– Naszym celem jest dotarcie z ofertą nowoczesnej elektroniki do jak najszerszego grona odbiorców – mówi Andrzej Sobolik, Członek Zarządu i Dyrektor Zarządzający siecią Media Markt. – Inwestujemy w internetowy kanał sprzedaży, jednocześnie rozwijając sieć sklepów stacjonarnych, a kolejne placówki otwieramy zarówno w dużych aglomeracjach, jak i lokalizacjach poniżej 100 000 mieszkańców. Market w Piasecznie będzie piątym sklepem po Tczewie, Tarnobrzegu, Puławach i Żorach, otwartym w 2016 roku oraz 59 lokalizacją sieci w kraju.
Z okazji otwarcia przygotowano też niespodziankę dla lokalnych organizacji – klienci będą mogli zdecydować, która z nich zostanie obdarowana przez Media Markt sprzętem o wartości 8 tys. zł. Dwie kolejne organizacje otrzymają natomiast produkty o wartości tysiąca zł.
Media Markt wychodzi naprzeciw odmiennym potrzebom klientów i konsekwentnie rozwija zarówno tradycyjne, jak i mobilne kanały sprzedaży. Dzięki temu może dotrzeć z ofertą nowoczesnej elektroniki do jak najszerszego grona odbiorców, o czym mieszkańcy Piaseczna będą mogli przekonać się już 6 grudnia. Serdecznie zapraszamy już od godziny 7.00!

Reklama

Strona społecznościowa

Reklama

Reklama