Wandalizm w Baniosze. Zostawili ślady buta na suficie

0
1683

Ofiarą wandali padła altana, z której korzystają mieszkańcy sołectwa.

Inwestycje w mniejszych miejscowościach stanowią ważny element integracji ich mieszkańców. W wielu wsiach powstają miejsca, gdzie lokalna społeczność może wypocząć i spędzić czas na świeżym powietrzu. Niestety miejscowi chuligani często muszą dodać swoje trzy grosze i niszczą coś, co służy wszystkim. Jednym z takich przykładów jest altana na placu zabaw przy gliniance „Dąbrówka” w Baniosze.

– Niestety, ale po raz kolejny nasza altana na placu zabaw przy gliniance „Dąbrówka” została zdewastowana przez chuliganów. Nawet tablica z informacją, z jakich środków została wybudowana, też im przeszkadzała. Żeby dodać pikanterii, to są ślady buta na suficie. Jeśli ktokolwiek wie, kto to zrobił, proszę o informację – poinformowała na profilu Sołectwo Baniocha Osiedle na Facebooku sołtys Teresa Jędral, dodając, że niedługo pojawi się monitoring.

Mieszkańcy w komentarzach zwracają uwagę, że patrole policji w tym miejscu są niezbędne.

– Nasza młodzież za dużo sobie pozwala, wszystko na co natrafia, a jest ładne i nowe, dewastują, nie tylko altankę zniszczyli, szyba na przystanku do Góry Kalwarii również, nawet rozkłady jazdy przeszkadzają. Proponuję poprosić policję, żeby częściej objeżdżali Baniochę, zwracając uwagę na te miejsca – napisała jedna z mieszkanek.

Czytaj również: Przebudowa ul. Kościelnej w Baniosze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię