W niedzielę maraton rowerowy w Górze Kalwarii. Będą utrudnienia drogowe

0
1151

W związku z zaplanowanymi w niedzielę 12 lipca wyścigami rowerowymi w ramach LOTTO Poland Bike Marathon, mieszkańcy muszą się liczyć z utrudnieniami drogowymi.

W najbliższą niedzielę 12 lipca po raz kolejny w Górze Kalwarii odbędzie się jeden z etapów rowerowego wyścigu Lotto Poland Bike Marathon 2020. W godz. 10.00-16.00 należy spodziewać się okresowych utrudnień w ruchu w centrum miasta.
– Największe natężenie będą one miały na ul. ks. Zygmunta Sajny od skrzyżowania z ul. Strażacką do ul. Piłsudskiego. Znacznie mniejsze – na ul. Piłsudskiego oraz Kalwaryjskiej – informuje Urząd Gminy.
Szczegóły tras można sprawdzić na stronie organizatora: Etap II Góra Kalwaria.
Gmina zapewnia, że do lokali wyborczych w Przedszkolu Samorządowym nr 1, a także Zespole Szkół Ogólnokształcących (przy ul. ks. Z. Sajny) od strony ul. Pijarskiej przez cały dzień bez przeszkód będzie można dojechać ul. bpa Stefana Wierzbowskiego.

"<yoastmark

Na zmotoryzowanych głosujących przez lokalami wyborczymi czekać będą miejsca parkingowe. Rowerzyści uczestniczący w wyścigu będą korzystali z dedykowanych im stref parkingowych.

Czytaj także: Kolejna stacja rowerowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię