Urzędy nieczynne w piątek lub poniedziałek

0
772

W związku z przypadającym w sobotę dniem świątecznym, urzędnicy mają prawo odebrać sobie dzień wolny. Większość urzędów zdecydowała się na opcję przedłużenia najbliższego weekendu o piątek lub poniedziałek.

W najbliższy piątek 14 sierpnia zamknięte będą Urzędy Gmin w Piasecznie i Tarczynie. W piątek dzień wolny mają również pracownicy Starostwa Powiatowego w Piasecznie. Tego dnia nieczynne będą również filie starostwa w poszczególnych gminach.

W poniedziałek 17 sierpnia z kolei swoich spraw nie załatwimy w urzędach w Lesznowoli i Konstancinie-Jeziornie. W Lesznowoli będzie również zamknięta filia powiatowego Wydziału Komunikacji.

– Wszystkie osoby, które były umówione do filii Wydziału Komunikacji w Urzędzie Gminy w Lesznowoli zostaną obsłużone w Wydziale Komunikacji i Transportu w Piasecznie ul. Czajewicza 2/4. Istnieje również możliwość zmiany terminu wizyty w filii w Lesznowoli z dnia 17.08.2020, kontakt: 22 708 92 24. – podaje na swojej stronie UG Lesznowola.

Urzędy gmin w Górze Kalwarii i Prażmowie z kolei będą pracować normalnie. W tym wypadku władze gmin zdecydowały, że urzędnicy swój dzień wolny będą odbierać indywidualnie.

Czytaj także: Liczne włamania w powiecie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię