Uciekał z bronią i narkotykami. Został złapany pod Warszawą

0
1583

W Prażmowie 37-latek nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Policjant z ruchu drogowego nie odpuścił i po 24 godzinach działań poszukiwawczych mężczyzna został zatrzymany pod Warszawą.

Policyjny patrol z piaseczyńskiej drogówki prowadził kontrole drogowe pod Prażmowem. Funkcjonariusze chcieli zatrzymać kierowcę opla. Mężczyzna prowadzący auto zamarkował zamiar zatrzymania, by później wdepnąć w gaz i uciec z miejsca. Policjanci podjęli pościć, a w poszukiwania uciekiniera zaangażowali innych funkcjonariuszy. Przez niemal 24 godziny tożsamość sprawcy oraz dokładne numery rejestracyjny pojazdu nie były znane.

uciekinier, policja, piaseczyńska policja, piaseczno news, zatrzymany mężczyzna, atrapa broni, narkotyki
Zdj. KPP Piaseczno

Policjant z ruchu drogowego nie odpuścił, a poprowadzone przez niego ustalenia i zaangażowanie doprowadziło do zatrzymania uciekiniera na drodze krajowej numer 7 pod Warszawą.

Okazało się, że zatrzymany 37-latek ma dożywotni zakaz prowadzenia pojazdami. Podczas przeszukania auto, funkcjonariusze znaleźli wewnątrz również narkotyki, wycinarkę do katalizatorów oraz atrapę broni. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Czytaj również: Szykował się na zimę. Kradł kurtki zimowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię