Tunel z pozytywną oceną strażaków. Otwarcie jeszcze jesienią?

0
841

Zakończyła się kontrola strażaków w tunelu trasy S2. Pozytywna opinia otwiera drogę do ostatecznego odbioru inwestycji i oddania do użytku ostatniego odcinka Południowej Obwodnicy Warszawy.

Zakończyła się kolejna kontrola bezpieczeństwa w tunelu pod Ursynowem. W piątek 3 grudnia po południu o wydaniu przez Państwową Straż Pożarną pozytywnej opinii na temat bezpieczeństwa w najdłuższym tunelu w Polsce poinformowała rzecznik warszawskiego oddziału GDDKiA Małgorzata Tarnowska.

W poniedziałek otrzymane dokumenty złożymy do WINB. Po uzyskaniu decyzji o pozwoleniu na użytkowanie, ostatnim krokiem będzie uzyskanie zgody Wojewody Mazowieckiego – poinformowała Tarnowska.

Od kilku miesięcy GDDKiA jako termin oddania do użytku ursynowskiego odcinka Południowej Obwodnicy Warszawy podaje jesień br. Czy uda się go dotrzymać? Do końca kalendarzowej jesieni zostały niespełna 3 tygodnie. Na razie inny termin nie został podany.

Koniec korków przy węzłach Puławska oraz Przyczółkowa, z którymi borykają się również kierowcy naszego powiatu, byłby wspaniałym prezentem pod choinkę. Zwłaszcza, że inwestycja miała się zakończyć już rok temu.

Czytaj również: Otwarcie tunelu się opóźnia. Wentylator pojechał do naprawy aż do Portugalii

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię