Tłok w 737

0
634

Po zeszłorocznych zmianach w kursowaniu autobusów mieszkańcy narzekają, że obecny rozkład jazdy jest niedostosowany do ich potrzeb.

 

W ubiegłym roku wprowadzono zmiany do rozkładu jazdy lokalnych autobusów, a obecnie okazuje się, że częstotliwość kursowania nowo wprowadzonej linii 737 jest niewystarczająca.
– Po tych wszystkich zmianach w rozkładzie jazdy czasami ciężko wejść w ogóle do tego autobusu, a jak się już uda to jedziemy jak ,,śledzie w puszce” – informuje Pan Zbigniew.
Najgorzej jest oczywiście od poniedziałku do piątku w porannych i popołudniowych godzinach szczytu. Jednak pracownicy Spółdzielni Dawidy narzekają także na brak połączenia ok godz. 6 i 15 w weekendy i święta, co znacznie utrudnia im dojazd do pracy i powrót do domu. Kolejnym problemem jest także brak zsynchronizowania linii 737 i 715 w ramach dwóch pierwszych porannych kursów i w okolicach godziny 14 i 15.
Pismami z dnia 31 sierpnia i 13 września 2017 r. radny Marcin Kania zwrócił się do ZTM Warszawa o rozwiązanie powstałych problemów, ale na razie nie otrzymał jeszcze odpowiedzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię