Szpital szuka wolontariuszy lub pracowników

2
2513

Piaseczyński szpital szuka dodatkowych rąk do pracy. Nie trzeba mieć wykształcenia medycznego ani doświadczenia w pracy z pacjentem.

Jak poinformowała nas Ewelina Górska-Wojton ze szpitala św. Anny w Piasecznie, placówka potrzebuje dodatkowych rąk do pracy.

– W związku z trudną sytuacją związaną z rozwojem epidemii pilnie poszukujemy na wolontariat lub do pracy w szpitalu św. Anny w Piasecznie na umowę zlecenie: osoby do sprzątania w szpitalu, osoby do pomocy przy pielęgnacji pacjentów na oddziale covidowym oraz osoby do transportu butli z tlenem – wymienia. Podkreśla, że każda osoba pracująca w szpitalu jest zabezpieczona w środki ochrony indywidualnej.

Osoby zainteresowane (indywidualne lub organizacje zrzeszające wolontariuszy) proszone są o kontakt pod numerem telefonu: 661 300 337.

Czytaj także: Na razie tylko 21 łóżek covidowych

2 KOMENTARZE

  1. Po pierwsze to nie jest epidemia tylko pandemia a po drugie to nikt nie mówi że nie ma covida tylko że nie jest groźny jak to rozgłaszają w mediach po trzecie to szpital jest miejscem w ktorym są ludzie chorzy i mają wirusy bo wirusy istnieją i zawsze będą istnieć, więc nie każdy chce iść żeby przynieść do domu jakieś wirusy. Nie boję się wirusa covid 19 ale lepiej go nie mieć niż mieć i czuć się dobrze

  2. Znam takich, co twierdzą, że epidemia jest zmyślona. Ale do pracy w szpitali kowidowym jakoś nie bardzo chcą się udać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię