Sukces piaseczyńskiej porodówki

1
5618

Porodówka w szpitalu św. Anny w Piasecznie znalazła się wśród 10 najlepszych oddziałów położniczych w Polsce. Na Mazowszu wyprzedził ją tylko oferujący wyłącznie porody komercyjne szpital Medicover.

Oddział położniczy szpitala św. Anny w Piasecznie znalazł się na 8 miejscu w rankingu Fundacji Rodzić po Ludzku. Zdobył 78 na 100 możliwych punktów w ankietach wypełnionych przez rodzące. Pacjentki, które urodziły swoje dzieci w Piasecznie bardzo wysoko oceniły przede wszystkim personel szpitala, możliwość kontaktu z dzieckiem po porodzie, pomoc w opiece i wsparcie przy karmieniu piersią. Wysokie, 8 miejsce w rankingu, w którym pacjentki oceniały aż 400 porodówek w Polsce to powód do dumy. Jeszcze bardziej cieszyć może 2 miejsce w województwie mazowieckim, zwłaszcza, że piaseczyńską porodówkę wyprzedził tylko Szpital Medicover oferujący wyłącznie porody komercyjne.

Czytaj także: Zgonów więcej niż przed rokiem

Komfortowo wyposażony indywidualny pokój dla rodzącej jest oferowany jako usługa odpłatna

W 2020 roku w piaseczyńskim szpitalu na świat przyszło 1358 dzieci. Placówka oferuje komfortowe porody rodzinne w ramach NFZ. Odpłatne są jedynie usługi dodatkowe, np. pobyt w komfortowym pokoju VIP czy indywidualna opieka położnej.

 

1 KOMENTARZ

  1. szpital Medicover, super miejsce, sama tam rodzilam i drugie dziecko jak kiedys sie zdecydujemy, to tez tam przyjdzie na swiat, bardzo dobre warunki i wzorowa opieka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię