Spotkanie z Szymonem Hołownią

0
351

Kandydat na prezydenta spotka się z mieszkańcami Piaseczna i okolic w czwartek 13 lutego.

Szymon Hołownia, który wielu zaskoczył swoim startem w wyścigu o fotel prezydenta, spotka się z mieszkańcami Piaseczna w czwartek 13 lutego. Spotkanie odbędzie się w Centrum Edukacyjno-Multimedialnym przy ul. Jana Pawła II 55 w Piasecznie o godzinie 18:30. Dziennikarz, publicysta i działacz społeczny ogłosił już swój program wyborczy. Kandydat chce się skupić na czterech obszarach: bezpieczeństwie narodowym, wyzwaniach klimatycznych, solidarności społecznej oraz samorządności i działalności obywatelskiej. O szczegółach będzie z pewnością informował między innymi podczas spotkania w Piasecznie.

Jak informuje sztab Hołowni, organizowane w całej Polsce spotkania są też okazją do wsparcia lokalnych ośrodków zajmujących się terapią osób niepełnosprawnych intelektualnie i fizycznie.

– Chcemy wesprzeć lokalne ośrodki, które dają niepełnosprawnym szansę na aktywizację społeczną i zawodową, takie jak piaseczyńskie Warsztaty Terapii Zajęciowej oraz Środowiskowy Dom Samopomocy w Pęcherach – informuje sztab Szymona Hołowni.  – Potrzebne są zwłaszcza środki czystości i chemia gospodarcza (środki do podłóg, kuchni, łazienek i wc, zapachy do toalet, ręczniki papierowe oraz chusteczki i rękawiczki jednorazowe), a także produkty spożywcze z dłuższym terminem ważności (makarony, ryż, kasze, mąka, cukier, mleko) – przekażemy je do pracowni gospodarstwa domowego. Jeśli wybierasz się na spotkanie, weź coś ze sobą! – zachęcają.