Skrzyżowanie (prawie) gotowe

0
2239

Kończą się prace na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej 722 z al. Kasztanów i al. 3-go Maja. Wiemy kiedy przestanie obowiązywać ruch wahadłowy.

Prace budowlane przy przebudowie skrzyżowania w Zalesiu Dolnym dobiegają końca. We wtorek 10 listopada wykonawcy udało się wykonać oznakowanie poziome na jezdni.

– Normalny ruch powinien zostać przywrócony po zakończeniu prac związanych oznakowaniem drogi – poinformował nas w środę 11 listopada burmistrz Daniel Putkiewicz. – Jeśli jest już gotowe, to prawdopodobnie ruch zostanie puszczony już w czwartek.

Burmistrz apeluje też do kierowców o zachowanie ostrożności. Na razie bowiem sygnalizacja świetlna będzie działać w trybie awaryjnym. Pulsacyjne żółte światło będzie działać do czasu zatwierdzenia dokumentacji wykonawcy przez Urząd Marszałkowski.

Przebudowa skrzyżowania ul. Polskiego Państwa Podziemnego z al. Kasztanów i al. 3-go Maja rozpoczęła się we wrześniu. Skrzyżowanie zyskało lewoskręty na drodze wojewódzkiej 722 oraz pełną sygnalizację świetlną. Uzupełniona została również ścieżka rowerowa, powstały nowe przejścia dla pieszych i przejazdy dla rowerów.

Czytaj także: Kościelna wyasfaltowana

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię