Ścieżka do końca wakacji

0
871

Trwa budowa ścieżki rowerowej wzdłuż ul. Powstańców Warszawy. To jedna z ważnych inwestycji rowerowych zaplanowanych na ten sezon.

Ścieżka, która powstaje od miesiąca po wschodniej stronie ul. Powstańców Warszawy, to ważny fragment infrastruktury rowerowej dla miasta. W połączeniu z istniejącym odcinkiem trasy wzdłuż ulicy Mleczarskiej oraz Energetycznej, będzie można bezpiecznie dotrzeć do drogi rowerowej wzdłuż ulicy Puławskiej w kierunku Warszawy.

Na drugim końcu ulicy Powstańców Warszawy z kolei droga będzie się łączyła z trasą rowerową, którą po zakończeniu remontów wzdłuż ulicy Dworcowej będzie można dojechać aż do dworca PKP. A w dalszej przyszłości również wzdłuż ulicy Sienkiewicza w kierunku Zalesia Dolnego i Górek Szymona. Powiat ma z kolei w planach wybudowanie fragmentu ścieżki rowerowej na odcinku ul. Jana Pawła II od ul. Dworcowej do ul. Żytniej.

Firma budująca ścieżkę rowerową wzdłuż ul. Powstańców Warszawy ma zakończyć prace jeszcze w wakacje. Koszt tej inwestycji to 474 tys. zł.

Czytaj również: Będzie nowa droga. Połączy ul. Kościelną z ul. Czajewicza

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię