Rozszerzają strefę

2
426

Już od jutra (1 lutego) strefa płatnego parkowania powiększy się o kolejne miejsca postojowe. Zostanie rozszerzona o obszar B, czyli na ulicy Kościuszki, od ul. Wschodniej do Ronda „Solidarności”.

To obszar, który miejsc rotacyjnych (czyli takich, gdzie samochody pozostawiamy na chwilę) potrzebował najbardziej, ponieważ to tu znajduje się poczta i cmentarz.
– Przypominamy, że aby skorzystać z darmowego postoju w strefie płatnego parkowania, konieczne jest wcześniejsze pobranie w parkomacie biletu na 45 minut. Brak takiego biletu za szybą samochodu skutkował będzie naliczeniem opłaty dodatkowej. Strefa jest kontrolowana w sposób ciągły przez kontrolerów – przypomina urząd miasta.

2 KOMENTARZE

  1. Robert, akurat w tym urzędzie pocztowym to prawie pewne że sprawa zajmie więcej niż 45 minut, może czas zrobić porządek z tym urzędem, korzystałem z różnych także w innych regionach Polski i bez żadnych wątpliwości stwierdzam: ten jest najgorszy! Jeśli jednak nie da się poprawić jakości obsługi w tym punkcie proponuję zacząć w miarę możliwości korzystać z paczkomatów (niższe koszty większości przesyłek, znacznie szybszy czas dostarczenia – paczki wczorajsze, czy z przed 2 dni, zamiast z przed kilku tygodni, odbiór przesyłki zajmuje minutę, a nie godzinę).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię