Remont DK 79. Zachowajcie ostrożność!

1
2101

Trwają prace przy poboczach drogi krajowej 79 na odcinku od Piaseczna do Pilawy. 

W ramach bieżącego utrzymania dróg Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad prowadzi obecnie prace remontowe przy poboczach DK79 na odcinku między Piasecznem a Pilawą. Między innymi utwardzana jest nawierzchnia poboczy. Tego typu prace zarządca drogi przeprowadza dość systematycznie. W tym roku jednak nie są to jedyne działania. GDDKiA bowiem zajęła się również oczyszczeniem, a tam gdzie trzeba pogłębieniem czy wręcz odtworzeniem rowów. Wygląda na to, że szalejące ostatnio burze podziałały mobilizująco na służby odpowiedzialne za odpowiednie utrzymanie dróg.

Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności. W razie konieczności, czyli np. wymuszonej przez wyprzedzający pojazd „ucieczki” na pobocze, może dojść do zderzenia ze stojącymi wzdłuż drogi słupkami czy pracującymi na poboczu osobami i sprzętem.

Czytaj również: Czas na projekt dla Kuropatwy

1 KOMENTARZ

  1. Ludzie te rowy i pobocza to jakieś jedno wielkie nieporozumienie… W rowach stoi woda bo nie ma ujścia, pobocza pozapadane po deszczu aż strach wjechać na nie… Bez pojęcia to wszystko….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię