Punkt ZTM w końcu w Piasecznie

0
1000

Otwarcie punktu obsługi pasażerów ZTM na piaseczyńskim dworcu to duże ułatwienie dla osób korzystających z komunikacji publicznej.

Od poniedziałku w jednym z pomieszczeń dworca PKP w Piasecznie mieści się punkt obsługi pasażera ZTM. Mieszkańcy korzystający z komunikacji publicznej mogą tu załatwić wszystkie sprawy związane z zakupem, reklamacją oraz kodowaniem biletów. Mogą tu również zakodować tańsze bilety długookresowe na Piaseczyńskiej Karcie Mieszkańca.

Na szczęście władze miasta błyskawicznie zareagowały na absurdalne z punktu widzenia pasażerów korzystających z komunikacji godziny otwarcia punku, który miał działać w dni powszednie w godzinach 7.00-15.00. Już w poniedziałek udało się ustalić z ZTM nowy grafik. W poniedziałki, środy i piątki punkt jest dostępny dla pasażerów w godzinach 7.00-15.00, a we wtorek i czwartek 10.30-18.30. Niestety informacja o godzinach otwarcia znajduje się na razie tylko na drzwiach biura, szczelnie ukrytych za kratą poza godzinami pracy. We wtorek rano nie można też było zakodować karty ZTM z powodu awarii urządzenia do kodowania. Miejmy jednak nadzieję, że to tylko trudności przejściowe.