Próbował otruć psy. Mieszkańcy Łosia alarmują

0
1043

Sprawca został nagrany na przydomowej kamerze. Jeden z psów nie przeżył.

Do wstrząsającej sytuacji doszło w miniony weekend w okolicach ulicy 6 Września w leżącej nad Jeziorką miejscowości Łoś w gminie Prażmów. Jak wynika z relacji świadków, pewien mężczyzna zamierzał zabić kilka psów przy użyciu trucizny. Wszedł na małe pole przed posesją i rzucał pewne przedmioty przez ogrodzenie. Dzięki szybkiej reakcji osób, które natychmiast podały psiakom na zatrucie węgiel, udało się je uratować, choć nie wszystkie. O sprawie poinformował lokalny facebookowy profil „Wieści z Łosia”.

– Były w okolicy przypadki rzucania kiełbasy nabitej gwoździami. Dziś przy 6 Września zastosowano truciznę. Debilu, który próbowałeś pod osłoną nocy otruć cztery psy, wiedz, że jeden, najmniejszy tego nie przeżył… – napisano na profilu.

Choć pora była późna – godzina 3 w nocy – sprawcę udało się nagrać na przydomowej kamerze. To starszy mężczyzna z plecakiem. Administrator profilu apeluje do osób, które mogą posiadać wiedzę na temat truciciela zwierząt, by zgłaszały się do niego w wiadomości prywatnej.

Czytaj także: Tragiczna śmierć sołtysa Kamionki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię