Podziękowali nauczycielom

877

Burmistrzowie Piaseczna podziękowali dyrektorom i nauczycielom placówek oświatowych za wysiłek wkładany w zapewnienie jak najlepszej edukacji i opieki najmłodszym mieszkańcom gminy.

Spotkanie z okazji obchodzonego wczoraj Dnia Edukacji narodowej zorganizowano dziś w CEM. Burmistrzowie Daniel Putkiewicz oraz Hanna Kułakowska-Michalak podziękowali dyrektorom prowadzonych przez gminę placówek oświatowych za doskonała współpracę.

– W naszych placówkach pracuje 900 nauczycieli i ponad 300 osób obsługi. Mamy komu dziękować, bo bez Państwa pracy nasza oświata by nie funkcjonowała – podkreśliła wiceburmistrz Hanna Kułakowska-Michalak.

– państwa praca sama w sobie nie jest łatwa, bo wyedukować i wychować człowieka nie jest łatwo. A dodatkowo utrudniają to różne niedoskonałe rozwiązania systemowe a do tego jeszcze jesteśmy gminą, która intensywnie się rozwija, w szkołach jest dużo dzieci i to kolejne dla Państwa wyzwanie – mówił z kolei burmistrz Daniel Putkiewicz. Życzył nauczycielom satysfakcji z pracy oraz niesłabnącego entuzjazmy, ale też znajdowania czasu dla swoich bliskich.

Włodarze wręczyli też Nagrody Burmistrza dyrektorom gminnych szkół i przedszkoli oraz wyróżnionym nauczycielom ze wszystkich piaseczyńskich placówek. Wiceburmistrz Hanna Kułakowska -Michalak podziękowała również dyrektorowi Centrum Usług Wspólnych Mariuszowi Sekule za dobrą współpracę przy nadzorowaniu piaseczyńskiej oświaty.