Pijany motocyklista, poszukiwany mieszkaniec Ukrainy – ręce pełne roboty

0
557

Funkcjonariusze z drogówki z Piaseczna zatrzymali ukraińskiego kierowcę hondy, jego polskiego pasażera, a także mołdawskiego motocyklistę będącego pod wpływem alkoholu, który zderzył się z pojazdem kierowanym przez obywatela Gruzji.

Funkcjonariusze z piaseczyńskiego wydziału ruchu drogowego mieli pracowity dzień. Na krajowej „7” do kontroli drogowej zatrzymali kierowcę hondy. Okazało się, że 36-letni obywatel Ukrainy był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności, a ponadto do 2023 roku miał całkowity zakaz prowadzenia pojazdów. Jego 35-letni kolega z Raszyna był również poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego.

Do kolejnego zatrzymania doszło w Starej Iwicznej, a stało się to tuż po kolizji drogowej. Kierujący motocyklem 33-letni Mołdawianin najechał na tył samochodu osobowego kierowanego przez obywatela Gruzji. Poza szkodami w obu pojazdach, nikt nie ucierpiał. Jednak motocyklista trafił do policyjnej celi, ponieważ kolizję spowodował mając 1,30 promila alkoholu w organizmie.

Z uwagi na miejsce zdarzeń, sprawy przejęli teraz funkcjonariusze z komisariatu w Lesznowoli.

Czytaj również: Policjanci uratowali życie poszkodowanemu w wypadku samochodowym

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię