Poszukiwana 17-letnia Wiktoria Madej

1426

Policja poszukuje zaginionej nastolatki. Wiktoria Madej zniknęła 19 listopada.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie prowadzą poszukiwania zaginionej 17- letniej Wiktorii Madej. Jak podaje policja dziewczyna w dniu 19 listopada 2019 roku około godziny 6.00 wyszła z domu udając się do szkoły w Konstancinie – Jeziornie, ale już tam nie dotarła. Dziewczyna ma 17 lat, około 160 cm wzrostu, włosy blond z tlenionymi końcówkami, oczy niebiesko-szare. W dniu zaginięcia ubrana była w spodnie typu jeans koloru niebieskiego, szary wełniany płaszcz, granatowe buty na obcasie i posiadała skórzaną torbę na ramię.

Jak podaje portal „Zaginieni przed laty” poszukiwana dziewczyna może się również posługiwać imieniem Zuzia, gdyż tak zwracają się do niej najbliżsi. Wiktoria na co dzień przebywa u babci w rodzinie adopcyjnej i najprawdopodobniej przebywa lub przebywała w towarzystwie znacznie starszego od niej mężczyzny.

Ktokolwiek mógłby udzielić informacji na temat aktualnego miejsca pobytu zaginionej proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji pod nr tel. 997, 112, lub też z Wydziałem Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie pod nr tel. /22/ 60 45 235 , /22/ 60 45 227.