Od soboty duże zmiany na Puławskiej

0
2556

Wraz z wakacjami rozpocznie się drugi etap przebudowy ul. Puławskiej. Kierowców i pasażerów komunikacji miejskiej czekają duże zmiany.

Jak informuje gmina Piaseczno od soboty 26 czerwca 2021 rozpocznie się drugi etap prac przy przebudowie ul. Puławskiej. W związku z tym firma Falbruk wprowadzi zmianę organizacji ruchu na ulicy. Do jednego pasa zostanie zawężony prawie cały odcinek od ul. Warszawskiej do skrzyżowania z ulicami Chyliczkowską / Jana Pawła II.

– Tylko przed samym skrzyżowaniem (około 60 m) pozostaną dwa pasy ruchu umożliwiające relacje na wprost/lewo i na wprost/prawo. Na całym wskazanym odcinku nie będzie możliwości parkowania – czytamy w komunikacie.

Obecnie trwają prace na odcinku od Okulickiego do Szkolnej/Młynarskiej.

Czytaj także: Niebawem ruszy przebudowa ul. Puławskiej

Autobusy na Żytnią

Zlokalizowany na tym odcinku ul. Puławskiej przystanek „Szkolna 01” zostanie czasowo zlikwidowany, a autobusy linii 709 pojadą od Laminy ulicami Wojska Polskiego i Jana Pawła II do pętli utworzonej przy ul. Żytniej, obok miejskiego targowiska. Skąd w drugą stronę pojadą ul. Nadarzyńską do Dworcowej i dalej tak jak dotychczas. Szczegóły zmian w komunikacji opisywaliśmy niespełna dwa tygodnie temu: Duże zmiany w komunikacji w związku z inwestycjami drogowymi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię