Nowy spot, nowe działania

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Nowy spot Młodzieżowej Rady Gminy Piaseczno nie tylko reklamuje działania, które młodzież już ma na swoim koncie, ale też zachęca do współpracy przy kolejnych projektach.

 

Trzyminutowy film, w którym wypowiadają się zarówno członkowie MRG, jak i osoby współpracujące z tym organem doradczym gminy, powstał przede wszystkim po to, by zachęcić kolejnych młodych ludzi do wspólnych działań nie tylko na rzecz młodzieży, ale wszystkich mieszkańców.

– Konsultujemy, doradzamy i działamy na rzecz mieszkańców Piaseczna – mówi przewodnicząca MRG Karolina Hołownia-Malinowska i wraz z koleżankami i kolegami prezentuje, czym zajmuje się MRG, jakie pomysły udało się już zrealizować i jakie plany mają na najbliższe miesiące młodzi samorządowcy. Piaseczyńska Młodzieżowa Rada Gminy jest uznawana za jedna z najlepszych w kraju. Dzięki wsparciu gminy młodzież często ma okazję się szkolić, a następnie zdobytą wiedzą i umiejętnościami dzieli się z innymi uczniami piaseczyńskich szkół. Piaseczyńska MRG ma na swoim koncie liczne sukcesy. Realizowali już projekty w ramach młodzieżowego budżetu obywatelskiego (m.in. kino plenerowe, które będzie działało również w najbliższe wakacje), organizowali debaty wyborcze, imprezy cykliczne, takie jak konkurs na Nauczyciela z Klasą, Maraton Pisania Listów Amnesty International, szkolenia YourTurn czy Piaseczyńskie Dyktando. W planach, oprócz kolejnych edycji sprawdzonych imprez, mają zorganizowanie m.in. „Pikniku pod gwiazdami”, treningów fitness i szkolenia dla młodych przedsiębiorców.

– Dołącz do nas, zmieniaj Piaseczno na lepsze – zachęcają. Spot można obejrzeć na stronie Urzędu Gminy www.piaseczno.eu a także na profilu facebookowym MRG i ich kanale na  Youtube. Wszystkie informacje o działaniach Młodzieżowej Rady Gminy Piaseczno są dostępne na stronie internetowej: www.mrg.piaseczno.eu.

Reklama

Strona społecznościowa

Reklama

Reklama