Nielegalne automaty i alkohol

Oceń ten artykuł
(1 głos)

W jednym z lokali gastronomicznych w Piasecznie piaseczyńska policja ujawniła sprzedaż alkoholu bez koncesji, a podczas kontroli odkryto nielegalne automaty do gry.

 

Brak koncesji na alkohol ujawnili policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją z Piaseczna. Podczas kontroli ujawniono tu również nielegalne automaty go gry.

– W wyniku pracy operacyjnej funkcjonariusze z Piaseczna, którzy na co dzień zajmują się sprawami dotyczącymi przestępczości gospodarczej i korupcji, przeprowadzili kontrolę jednego z lokali gastronomicznych w centrum Piaseczna – relacjonuje Jarosław Sawicki, rzecznik prasowy piaseczyńskiej Komendy. –  Podczas kontroli ujawniono, że w lokalu prowadzona jest sprzedaż napojów alkoholowych bez wymaganej koncesji.

Jednak nielegalny alkohol to nie wszystko.

– W jednym z pomieszczeń znajdowały się automaty go gry, na które właściciel nie posiadał dokumentacji umożliwiającej ich wykorzystywanie przez klientów – informuje Sawicki. – Automaty i znajdujący się w lokalu alkohol został zabezpieczone na czas prowadzenia postępowania karno- skarbowego.

Reklama

Strona społecznościowa

Reklama

Reklama