Niebezpiecznie na S7 w Rembertowie

0
612

Kierowcy jeżdżą na pamięć albo „słuchają” nawigacji. Nie uwzględniają bowiem nowej organizacji ruchu na S7 w Rembertowie i dochodzi tam do niebezpiecznych sytuacji.

Od 17 grudnia został oddany do użytku nowy odcinek trasy S7 od ronda w Rembertowie do Głuchowa przy obwodnicy Grójca. Wiąże się to z wprowadzeniem czasowej organizacji ruchu polegającej m.in. na wyprowadzeniu ruchu z dróg lokalnych na docelowe jezdnie S7, oddaniu do użytku ronda w Rembertowie i ograniczeniu prędkości.

– Niestety w okolicach ronda kierowcy często jadą „na pamięć” albo ufają nawigacji, która jeszcze nie uwzględniła nowej organizacji ruchu i doprowadzają do niebezpiecznych zdarzeń drogowych – informuje rzecznik piaseczyńskiej komendy nadkom. Jarosław Sawicki. – Doszło także do kilku z pewnością niezaplanowanych przejazdów przez środek ronda.

Kierowcy jeżdżą na pamięć albo "słuchają" nawigacji. Nie uwzględniają bowiem nowej organizacji ruchu na S7 w Rembertowie i dochodzi tam do niebezpiecznych sytuacji.
fot. KPP Piaseczno

Policjanci z piaseczyńskiej drogówki zadbali już o poprawę oznakowania w tym miejscu. Jednak ponownie zwracają się z apelem do kierowców o ostrożność i przestrzeganie znaków drogowych, w tym ograniczenia prędkości do 50 km/h, które obowiązuje w tym miejscu.

Czytaj także: Szykował się na mocno zakrapiane święta

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię