Nadarzyńską zamkną w wakacje

0
900

Rusza przebudowa kolejnego odcinka ul. Dworcowej przy Nadarzyńskiej. Kierowców czekają utrudnienia, a pasażerów komunikacji publicznej zmiany tras.

Wykonawca kolejnego fragmentu ul. Dworcowej – od zakończonego już odcinka przy parkingu CEM do skrzyżowania z ul. Nadarzyńską – rozpoczął już prace. W ramach inwestycji powstanie nowe oświetlenie, chodniki, ścieżki rowerowe, ciągi pieszo-rowerowe i zjazdy na przylegające tereny. Przebudowany zostanie też fragment kanału Perełki. Przepust pod ulicą Dworcową zostanie rozebrany, a w jego miejscu zostanie wybudowany most. W ramach inwestycji wybudowane zostaną też nowe odcinki sieci kanalizacji sanitarnej, sieci wodociągowej oraz infrastruktura techniczna dla sieci monitoringu miejskiego. Największe utrudnienia czekają mieszkańców w wakacje. Wówczas zostanie zamknięte skrzyżowanie ulicy Dworcowej z ul. Nadarzyńską. Oznacza to zmianę trasy autobusów jeżdżących w kierunku dworca zarówno od strony ronda w ul. Wojska Polskiego, jak i tych jadących od ul. Żytniej.

– Autobusy będą musiały jechać ulicą Wojska Polskiego i Sienkiewicza – powiedział nam wiceburmistrz Robert Widz. – Zdajemy sobie sprawę z uciążliwości tego objazdu, dlatego zależało nam, żeby utrudnienia miały miejsce w wakacje, kiedy ruch jest mniejszy.

Dokładny termin zamknięcia skrzyżowania zostanie podany przed końcem czerwca. Gmina ma nadzieję, że skrzyżowanie uda się przebudować do końca wakacji. Cała przebudowa odcinka od mleczarni do ul. Nadarzyńskiej ma się zakończyć w listopadzie.

Czytaj także : Dworcowa zamknięta do listopada

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię