Ludzie na pierwszym planie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Takie hasło przyświeca nowemu spotowi promocyjnemu powiatu.

 

W kilka pierwszych dni trwający 1,5 minuty filmik obejrzano blisko dwa tysiące razy. Głosy mieszkańców są oczywiście podzielone, ale przeważają te pozytywne. Nakręcony w nowoczesnej formule, za pomocą "selfie sticka" film ma unaoczniać reklamowe hasło wymyślone przez pracowników powiatowego Biura Promocji: „Ludzie na pierwszym planie”.

– Obejrzeliśmy wiele filmów promocyjnych powiatów i chcieliśmy zrobić coś innego. Każdy powiat ma jakieś zabytki czy imprezy, ale naszą siłą są ludzie i drzemiący w nich potencjał i to chcieliśmy wyeksponować – tłumaczy Wojciech Zmysłowski z Biura Promocji. Oczywiście za pierwszoplanowymi postaciami ludzkimi film pokazuje atrakcje każdej z 6 gmin powiatu – od tarczyńskich jabłek, przez zalesiański wakeboard, po Zamek w Czersku. W sumie w ciągu dziesięciu dni nakręcono zdjęcia w 24 miejscach, przy udziale 30 aktorów. Produkcję realizowała warszawska agencja reklamowa, ale autorami pomysłu byli pracownicy Biura Promocji Starostwa Powiatowego. Samorząd zapłacił za spot 5720 zł. Trafił on do mediów społecznościowych, ma też pełnić rolę wizytówki powiatu w przypadku organizowania różnych konferencji czy spotkań z gośćmi z zewnątrz.

– Dziś taki film-wizytówka to standard. Pokazuje się go miedzy innymi zapraszanym do nas gościom, na przykład z Chin czy Ukrainy – wyjaśnia Zmysłowski.

Reklama

Strona społecznościowa

Reklama

Reklama