Kronika Animal Rescue Polska

0
429

Animal Rescue Polska w ciągu tygodnia przeprowadza bardzo wiele interwencji. Oto jedno z takich wydarzeń:

 

Kłusownictwo w Tarczynie: 02.03.2018 r. w godzinach wieczornych do Animal Rescue Polska wpłynęło zgłoszenie o drapieżnym ptaku, zaplątanym w drut i zawieszonym kilka metrów nad ziemią. Na miejscu inspektorzy Fundacji zastali myszołowa zwyczajnego, zaplątanego w druciane wnyki w koronie drzewa na wysokości ok. 4 m. Drut oplatał szpony ptaka na tyle mocno, że zdecydowano o przewiezieniu go do kliniki Gabor Vet w celu wykonania badań i udzielenia pomocy. Myszołów został przekazany na obserwację i rehabilitację Polskiej sokolniczce Marlenie Koźlińskiej. Po obserwacji, w pełni zdrowy myszołów powrócił na łono natury.

– Gmina Tarczyn to jedyna gmina w powiecie piaseczyńskim unikająca przyjęcia na siebie odpowiedzialności za dziką przyrodę, która ucierpiała poprzez działalność człowieka na swoim terenie. Dlatego prosimy Państwa o wsparcie finansowe, które pomoże nam interweniować i ratować tam, gdzie urzędnicy zawodzą – apeluje Fundacja.

Wszystkie działania Fundacji Animal Rescue Polska opisywane są na www.animalrescue.pl 

W powiecie piaseczyńskim są gminy, które nie chcą ponosić kosztów ratowania dzikich zwierząt. Koszty te ponosi fundacja ze środków własnych lub darowizn. Dlatego prosi o wsparcie symboliczną złotówką: 
Fundacja Animal Rescue Poland
ul. Sobieskiego 72b
02-930 Warszawa
KRS 0000543263
NR KONTA RAIFFEISEN BANK
92 1750 0012 0000 0000 2781 0578
Tyt. Na interwencje 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię