Konstancińskie Forum Kobiet

0
303

Już po raz czwarty Fundacja Inicjatyw Społecznych „Strefa Działania“, we współpracy z Konstancińskim Domem Kultury, organizuje pod koniec listopada Konstancińskie Forum Kobiet.

Zaplanowane na 29-30 listopada IV KFK to dwa dni przepełnione inspirującymi prelekcjami, ciekawymi warsztatami, przestrzenią pełną wystawców, gdzie każdy może znaleźć coś ciekawego dla siebie. Uczestnicy Forum mogą wymienić się wizytówkami, nawiązać ciekawe znajomości, kontakty biznesowe lub po prostu spędzić miło czas. Program wystąpień i warsztatów zaplanowany jest w taki sposób, aby był ciekawy, inspirujący i motywujący do działania. Tegoroczni prelegenci to osoby wyjątkowe, przedsiębiorcy, mówcy motywacyjni, podróżnicy, eksperci. Ich historie oraz przesłanie, skierowane w stronę uczestniczek i uczestników Forum, z pewnością będą ciekawym doświadczeniem, być może nawet katalizatorem zmian. W gronie gości Forum znaleźli się miedzy innymi dr Irena Eris, prof. Andrzej Blikle, Agnieszka Cegielska czy Angelika Chrapkiewicz-Gądek.

W czasie Forum odbędzie sie również pokaz mody, podczas którego stroje zaprezentują panie w różnym wieku i o różnych figurach, czym postarają się udowodnić, że to ubranie powinno pasować do kobiety, a nie kobieta do ubrania.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Rejestracja już od 8.30 w konstancińskiej Hugonówce przy ul. Mostowej 15. Wstęp bezpłatny.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/fundacjastrefadzialania/