Pani Bogusia odnaleziona!

0
870

Cierpiąca na głęboką demencję kobieta była poszukiwana od środowego wieczoru. Znaleziono ją w Chojnowskim Parku Krajobrazowym.

Mieszkająca w Domu Seniora w Konstancinie- Jeziornie 78 -letnia kobieta opuściła teren w środę o godzinie 18.30. Niedługo później policjanci z Konstancina- Jeziorny i Piaseczna rozpoczęli poszukiwania. – Działania prowadzone były przy ogromnym zaangażowaniu funkcjonariuszy. Użyto psów tropiących, a także dronów i policyjnego śmigłowca. Sprawdzono autobusy komunikacji miejskiej i przeprowadzono rozmowy z kierowcami, którzy w rejonie prowadzonych poszukiwań obsługiwali wytypowane trasy – wylicza nadkom. Jarosław Sawicki, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. W poszukiwania zaangażowali się również policjanci z komisariatu rzecznego, którzy przeszukiwali teren położony na Wisłą. W akcji uczestniczyli także druhowie z Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej.

– Dziś po godzinie 13.30 naczelnik wydziału kryminalnego z Piaseczna poinformował o odnalezieniu kobiety 6 kilometrów od miejsca zamieszkania w trudno dostępnym rejonie leśnym Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. W tej chwili jest ona zabierana przez pogotowie ratunkowe do jednego ze szpitali – poinformował przed chwilą nadkom. Jarosław Sawicki.