Dzień Dziecka online

0
883

Tym razem Konstanciński Dom Kultury zaprasza do świętowania Dnia Dziecka online. Przygotował atrakcje dla najmłodszych w niedzielę i poniedziałek.

Z okazji Dnia Dziecka Konstanciński Dom Kultury przygotował atrakcje online. – Oczywiście zachęcamy do spędzania czasu na świeżym powietrzu. A kiedy już wrócicie ze spaceru po Parku Zdrojowym, odwiedźcie naszego Facebooka – zachęcają pracownicy KDK. – Dla dzieci i rodziców przygotowaliśmy kilka atrakcji. W niedzielę, 31 maja o godz. 15 premiera warsztatów rodzinnych online „Coś z niczego”. Animatorka Jolanta Łaba pokaże wam, jak z niepotrzebnych pudełek, słoików czy puszek „wyczarować” piękne przedmioty. Pochwalcie się swoimi pracami. Zróbcie zdjęcie i zamieśćcie je na naszym Facebooku. Nagrodzimy prace, które dostaną najwięcej lajków.

W poniedziałek 1 czerwca o godz. 16.00 KDK zaprasza z kolei na spektakl online teatru Forma „Chase w magicznym programie komicznym”. W show znajdą się sztuczki uwielbiane przez dzieci. Cały występ będzie pełen żartów i sytuacyjnych gagów. Pomocnikiem iluzjonisty Damiano będzie Chase z kreskówki „Psi Patrol”. Dobrej zabawy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię