Kino plenerowe w reżimie sanitarnym

0
588

Piaseczyńskie kino plenerowe startuje w najbliższy piątek. Oczywiście obowiązywać będzie reżim sanitarny i ograniczona liczba miejsc.

Gmina zaprasza na seanse letniego kina w piątkowe wieczory w lipcu i sierpniu.Trwający stan epidemii wymusił w tym roku jednak zmianę regulaminu i zasad obowiązujących podczas wydarzeń plenerowych.

– Organizacja kina w takich okolicznościach jest większym wyzwaniem, dlatego liczymy na Państwa współpracę i zrozumienie nowych, obowiązujących reguł – mówi Łukasz Wyleziński, dyrektor Biura Promocji i Kultury.

Zasady bezpieczeństwa

Cykl pokazów filmowych tradycyjnie będzie się odbywać na skwerze Kisiela. Na potrzeby wydarzenia teren imprezy zostanie odgrodzony taśmami. Widownia będzie miała do dyspozycji dwa wejścia od strony ul. Kościuszki. Ochrona będzie liczyć osoby wchodzące, których liczba na terenie imprezy nie może przekroczyć 150. Przy wejściu każdy z uczestników będzie miał mierzoną temperaturę oraz będzie zobowiązany do zdezynfekowania rąk.

– W związku z powyższym zalecamy wcześniejsze przychodzenie na pokazy, aby nie trzeba było opóźniać seansów ze względu na czynności organizacyjne – apeluje Biuro Promocji.

Podczas pokazu obowiązywać będzie nakaz zasłaniania ust oraz nosa, a uczestnicy, o ile nie zamieszkują razem, muszą utrzymywać dystans 2 metrów. Po każdym seansie leżaki przejdą dezynfekcję i tygodniową kwarantannę.

Tegoroczny repertuar

Lipcowe seanse będą się rozpoczynać o godz. 21.30, zaś sierpniowe o godz. 21.00. Organizatorzy sugerują przychodzenie z co najmniej półgodzinnym wyprzedzeniem.

LIPIEC, godz. 21.30
3 lipca – Wieczór gier
10 lipca – I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!
17 lipca – Sully
24 lipca – Ja, Daniel Blake
31 lipca – Siedem minut po północy
SIERPIEŃ, godz. 21.00
7 sierpnia – Ostatnia rodzina
14 sierpnia – Wszystkie pieniądze świata
21 sierpnia – Jestem taka piękna!
28 sierpnia – Czwarta władza

Czytaj także: Kultura w pandemii

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię