Julia Secheniewicz walczy o tytuł Miss

0
1134

Mieszkanka Góry Kalwarii ubiega się o tytuł Miss Warszawy 2020. Wygrana w plebiscycie stanowi przepustkę do konkursu Miss Polonia.

Gmina Góra Kalwaria ma swoją reprezentantkę w konkursie Miss Warszawy 2020. W głosowaniu na najpiękniejszą kobietę mieszkającą bądź uczącą się w stolicy bierze udział Julia Secheniewicz.

19-latka w tym roku skończyła liceum im. Księdza Zygmunta Sajny w Górze Kalwarii, osiągając średnią 5,0. Po ukończeniu szkoły zaczęła studia na kierunku bezpieczeństwo międzynarodowe i dyplomacja w Akademii Sztuki Wojennej w Warszawie. Dziewczyna znalazła się w gronie 17 kandydatek walczących o tytuł Miss Publiczności. Do ostatecznej rozgrywki wejdzie 10 kobiet, a zwycięstwo w głosowaniu publiczności gwarantuje automatyczny udział w dalszej fazie plebiscytu. W przypadku wygranej w finale wyborów Miss Warszawy Julia będzie mogła rywalizować o miano najpiękniejszej Polki w konkursie Miss Polonia.

Doświadczenie w branży

– Julia Secheniewicz od zawsze pomaga innym, dlatego chętnie bierze udział w akcjach charytatywnych takich jak DKMS czy Szlachetna Paczka. Moda, sesje zdjęciowe i wybieg nie są jej obce, ponieważ od wczesnego wieku zdobywała doświadczenie w branży. Co więcej, interesuje się historią, a w przyszłości chce zostać dyplomatą – czytamy w prezentacji kandydatki na profilu Miss Warszawy na Facebooku.

Konkurs odbywa się w formie głosowania SMS-owego. Jak można pomóc Julii w wywalczeniu zwycięstwa? Aby zagłosować, należy wysłać SMS o treści MPW.13 na jeden z podanych przez organizatora numerów telefonów (w zależności od kwoty wydanej na SMS-a, kandydatka otrzyma większą liczbę punktów). Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie internetowej: misspolski.pl/warszawa. Obecnie kandydatka z Góry Kalwarii zajmuje 1. miejsce w stawce. Głosowanie potrwa do 5 października.

Mieszkanka Góry Kalwarii ubiega się o tytuł Miss Warszawy 2020. Wygrana w plebiscycie stanowi przepustkę do konkursu Miss Polonia.
Fot. Facebook: Julia Secheniewicz

Do oddawania głosów zachęca mieszkańców Arkadiusz Strzyżewski, Burmistrz Gminy Góra Kalwaria.

– Można wesprzeć naszą Mieszkankę, która wyjątkowo pięknie ukończyła nasz ogólniak! Gratulacje i powodzenia – napisał na swoim profilu facebookowym włodarz gminy.

Finaliści z Góry Kalwarii

Przypomnijmy, że już wcześniej o Górze Kalwarii było głośno w kontekście plebiscytu piękności. W 2017 roku w finale konkursu Mister Polski znalazł się Michał Szer.

– Ten konkurs na pewno otworzył mi oczy na to, że w życiu nie można się ograniczać, nigdy nie pomyślałbym, że będę w takim konkursie, a teraz czekam z niecierpliwością na finał. Dzięki temu jestem dużo pewniejszy siebie i wiem, że w finale dam z siebie wszystko – zapowiadał na naszych łamach mieszkaniec Góry Kalwarii.

Ostatecznie tytuł powędrował do Jakuba Kucnera z Poznania – obecnie aktora znanego między innymi z serialu „M jak miłość”.

W zeszłym roku Michał Szer dostał się także do programu „Top Model”.

Czytaj także: Weekend dobrego piwa na zamku w Czersku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię