Jak robić zakupy w Żabce Nano? Zobaczcie, jak my to robimy [FILM]

0
780

W piaseczyńskim Decathlonie stanęła pierwszy sklep w sklepie. Jak robić w niej zakupy? Zobaczcie, jak my to robimy.

Aby zrobić zakupy w Żabce Nano potrzebujemy karty płatniczej, którą dokonamy autoryzacji. Podczas pierwszej wizyty konieczne jest podanie numeru telefonu, na który otrzymamy później potwierdzenie zakupów oraz rachunek.

 

Jak działa Żabka Nano?

Wnętrze sklepu/fot. Piotr Lis

Pod sufitem rozmieszczonych jest kilkadziesiąt kamer, które rejestrują każdy ruch klienta. Po zeskanowaniu karty płatniczej, wystarczy wejść do środka oraz wybrać towar, który nas interesuje. Jeżeli w trakcie zakupów zmienimy zdanie, towar należy odłożyć na swoje miejsce. Inaczej, może dojść do błędnego rozliczenia rachunku.

Po wyjściu ze sklepu otrzymamy wiadomość SMS o treści: Sprawnie poszło! Daj nam dosłownie kilka minut. Twoje zamówienie jest przetwarzane. Jeżeli zrobiłeś/aś zakupy, to niedługo otrzymasz rachunek.

Rachunek otrzymaliśmy 20 minut po zakupach. Paragon możecie później pobrać w formacie PDF na swój telefon.

Asortyment Żabki Nano jest dostosowany do specyfiki lokalizacji i profilu klienta. W sklepie znajduje się około 450 produktów odpowiadających na potrzeby osób, które preferują zdrowy i aktywny tryb życia. Znajdziecie tam między innymi pożywne, zdrowe przekąski, soki, smoothie, dania gotowe czy świeżo zmieloną kawę z ekspresu.

Czytaj również: Pierwsza w Polsce Żabka Nano zlokalizowana w innym sklepie stanęła w piaseczyńskim Decathlonie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię