Hala dla mieszkańców

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Od teraz każdy będzie mógł skorzystać z nowoczesnego obiektu.


W zeszłym tygodniu starosta Wojciech Ołdakowski wraz z wicestarostą Arkadiuszem Strzyżewskim w imieniu Powiatu Piaseczyńskiego podpisali umowę najmu z gminą Góra Kalwaria, na mocy której od 1 października tego roku gmina będzie zarządzała halą sportową znajdującą się przy ulicy Porucznika Jana Białka. Okres najmu wynosi 20 lat. Dzięki tej umowie obiekt zostanie otwarty dla każdego z mieszkańców.
Dotychczas gospodarzem wybudowanej za pieniądze z budżetów obu samorządów hali była prowadzona przez powiat szkoła gastronomiczna, której uczniowie korzystają z niej od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Po godzinie 16, a także w weekendy, stanie się on teraz dostępny dla klubów sportowych oraz mieszkańców.
– Serdecznie zapraszam do korzystania z nowego obiektu. Ogólnodostępny jest od poniedziałku do piątku po godzinie 16 oraz w weekendy – poinformował burmistrz Dariusz Zieliński.
W sprawie wynajmu należy się kontaktować z Mariuszem Kochańskim z Ośrodka Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii – tel. 535 967 609, adres e-mail: menager@osirgorakalwaria.pl.
Miejmy nadzieję, że hala będzie wiernie służyć mieszkańcom, a i podłoga, która niegdyś sprawiała niemało kłopotów, nie przysporzy żadnych problemów nowemu administratorowi.

Reklama

Strona społecznościowa

Reklama

Reklama