Policja szuka świadków brutalnego pobicia kobiety

0
1158

Policjanci poszukują świadków pobicia 62-letniej kobiety w pobliżu miejscowości Solec. Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 13.30.

W czwartek 14 listopada około godziny 13.30 na leśnej ścieżce prowadzącej do drogi łączącej miejscowość Baniocha z Konstancinem – Jeziorną została pobita 62-letnia kobieta. Ofiarę znalazła przechodząca kobieta z dzieckiem i to ona zadzwoniła na numer alarmowy. Z relacji syna ofiary napaści wynika, że sprawcą mógł być młody mężczyzna. Policjanci apelują jednak o niesugerowanie się opisem i zgłaszanie się osób, które mogły widzieć potencjalnego sprawcę nawet jeśli nie odpowiada on podanemu rysopisowi.

– Apelujemy szczególnie do kierowców, którzy znajdowali się na drodze nr 79 około godziny 13.00 – 13.30 i zarejestrowali lub zapamiętali osoby wysiadające z autobusu na przystanku w miejscowości Solec – piszą w apelu policjanci.

Jak podaje syn pobitej kobiety trafiła ona w stanie ciężkim na OIOM. Policja nie udziela informacji o stanie brutalnie pobitej kobiety. Nie zna również motywu działania sprawcy, choć prawdopodobnie nie był to napad rabunkowy.

– Policjanci nadal prowadzą czynności na miejscu zdarzenia, zabezpieczyli również nagrania z monitoringu – informuje rzecznik piaseczyńskiej policji nadkom. Jarosław Sawicki.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy prosimy o pilny kontakt z komisariatem policji w Górze Kalwarii tel. 22 60 45 880 lub z najbliższą jednostką policji.