Dorabiała do emerytury? Policja zatrzymała 74-latkę ze znaczną ilością narkotyków

0
2954

Do policyjnej celi trafiła 74- letnia kobieta. W jej mieszkaniu policjanci z wydziału kryminalnego znaleźli narkotyki: znaczne ilości marihuany, amfetaminy, mefedronu i ecstasy. 

Działania operacyjne prowadzone przez funkcjonariuszy z wydziału kryminalnego wieczorem 30 czerwca doprowadziły ich do jednego z mieszkań w Konstancinie- Jeziornie.

 – Podczas przeszukania mieszkania należącego do 74-letniej kobiety, policjanci zwrócili uwagę na parapet kuchenny, gdzie znajdowała się uprawa konopi indyjskich. Dalsze czynności realizowane przez policjantów doprowadziły do ujawnienia kolejnych narkotyków. Policjanci znaleźli torbę z ponad 215 gramami marihuany, niemal 36 gramami amfetaminy oraz 64 gramami mefedronu. Ponadto w jednym z opakowań znaleziono jeszcze 35 tabletek ecstasy – informuje rzecznik piaseczyńskiej komendy nadkom. Jarosław Sawicki.

Oprócz narkotyków kryminalni zabezpieczyli także znajdującą się w mieszkaniu gotówkę – ponad 5 tys. złotych. W trakcie wykonywania czynności w miejscu ujawnienia narkotyków, zatrzymano również 27-letnią kobietę, która przyszła w „odwiedziny” do 74-latki. Policjanci skontrolowali również miejsce zamieszkania młodej kobiety, gdzie ujawnili porcję marihuany. Sprawa ma charakter rozwojowy, policjanci z wydziału kryminalnego nie wykluczają dalszych zatrzymań.

Czytaj także: Broń, narkotyki i łapówka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię