Biedronka dostarczy zakupy w kwadrans. Początki współpracy z Glovo

0
685

Biedronka nawiązała współpracę z Glovo. Od 15 października firmy uruchomią dostawę zakupów spożywczych do domu w 15 minut.

Od połowy października klienci Biedronki będą mogli zamawiać produkty z internetowego sklepu za pośrednictwem aplikacji Glovo. Forma dostawy oferowana przez Biedronkę będzie realizowana w ciągu 15 minut od chwili złożenia zamówienia. Zamówienia online będą dostępne 7 dni w tygodniu.

– Cieszymy się na współpracę z Biedronką, dzięki której możemy stworzyć najbardziej przystępną cenowo, ultraszybką i wygodną dostawę na terenie Polski, która będzie dostępną wyłącznie w Glovo. W ciągu ostatnich 18 miesięcy obie firmy współpracowały nad rozwojem e-sprzedaży, umożliwiając zakupy w czasie krótszym niż 60 minut w wielu lokalizacjach – mówi Carlos Silván, dyrektor generalny Glovo Polska.

Nowa opcja Biedronka Express BIEK będzie dostępna w sześciu miastach w Polsce:

  • Warszawie,
  • Łodzi,
  • Wrocławiu,
  • Krakowie,
  • Gdańsku,
  • Poznaniu.

– Cały czas wprowadzamy innowacje, aby nasza oferta była każdego dnia jeszcze bardziej atrakcyjna i wygodna. Naszym priorytetem jest dogłębne zrozumienie zmieniającego się stylu życia klientów i zrobienie wszystkiego, co w naszej mocy, aby ułatwić im życie, oferując jak najszersza paletę zakupów. Wzmocnione partnerstwo z Glovo jest ważnym krokiem w wypełnianiu tej misji – mówi Luis Araujo, dyrektor generalny Biedronki.

Czytaj również: Biedronka otwarta w niedziele niehandlowe?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię