Baletowa zamknięta na tydzień. Będą objazdy

0
458

Od jutra, w związku z remontem przejazdu kolejowego, zamknięty będzie fragment ul. Baletowej. Utrudnienia potrwają do niedzieli.

W poniedziałek rozpocznie się kolejny etap prac na przejeździe kolejowym przy stacji PKP Dawidy. Część robót udało się zrealizować w grudniu. Robotnicy wykonali wówczas regulację wysokości torów. Z powodu opóźnień w dostawach materiałów nie udało się jednak planowanej wymiany odwodnienia liniowego. Dlatego konieczne jest ponowne zamknięcie przejazdu.

Na czas remontu wytyczono objazd ulicami Puławską, Karczunkowską, Dawidowską i Starzyńskiego. Kierowców, którzy dojadą ul. Baletową od strony ul. Puławskiej do skrzyżowania z ul. Kórnicką obowiązywać będzie nakaz skrętu w lewo. Wyjazd z ul. Kórnickiej możliwy zaś będzie wyłącznie w prawo, w stronę ul. Puławskiej. Ograniczenia te nie będą dotyczyły dojazdu do posesji.

Objazd zamkniętego odcinka. Fot. infoulice.um.warszawa.pl

Z remontem wiążą się również zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej. Kursowanie linii 809 zostaje zawieszone, a w jej zastępstwie w godzinach szczytu pojawi się dodatkowy kurs linii 737 na trasie Władysławów – Ursynów Płn. Autobusy linii 209 będą zaś jeździć na skróconej trasie do przystanku Kórnicka. Przystanki PKP Dawidy i Dawidy nie będą funkcjonować.

Prace powinny zakończyć się w niedzielę 16 stycznia wieczorem.

Czytaj również: Kolejny etap przebudowy ul. Geodetów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię