Atrakcje na weekend 27-29 sierpnia w powiecie piaseczyńskim

0
711

Gdzie się wybrać w najbliższy weekend? Koncert, kino plenerowe czy piknik historyczny? O to atrakcje na najbliższy weekend 27-29 sierpnia.

27 sierpnia o godz. 17:30 zapraszamy na Jogę – ćwiczymy z wilkami. Zajęcia odbędą się w KDK Hugonówka w Konstancinie-Jeziornej przy ul. Mostowej 15. Sesje jogi poprowadzi instruktorka ze Studia UDANA Joga. Udział bezpłatny.

Joga - ćwiczymy z wilkami
Zdj. hugonowka.pl

27 sierpnia o godzinie 18:00 rozpocznie się koncert plenerowy pt. Śpiewamy przeboje. Koncert odbędzie się na Rynku w Piasecznie. Wystąpi utalentowana młodzież z terenu powiatu piaseczyńskiego. Usłyszymy covery polskich i anglojęzycznych przebojów.

Brak opisu.

Zapraszamy już na przedostatni film puszczany w ramach Piaseczyńskiego Kina Plenerowego. 27 sierpnia o godzinie 20:30 na Skwerze Kisiela obejrzymy „I znowu zgrzeszyliśmy dobry Boże!”, komedię francuską w reżyserii Philippe’a de Chauveron.

Plakat kina plenerowego
Zdj. kulturalni.pl

27 sierpnia zapraszamy na kino plenerowe na leżakach przy KDK Hugonówka w Konstancinie. Obejrzymy film „Dżentelmeni” z 2019 roku. Start o godzinie 21:00!

Kino plenerowe na leżakach
Zdj. hugonowka.pl

28 sierpnia o godzinie 15:00 rozpocznie się bezpłatny plener malarski z artystą Marcinem Hugo-Baderem. Zapraszamy zainteresowanych do Domu kultury przy ul. Mostowej 15 w Konstancinie.

Plener Malarski z Marcinem Hugo-Baderem
Zdj. hugonowka.pl

28 sierpnia o godzinie 15:00 odbędzie się pożegnanie lata – piknik rodzinny sołectwa Jazgarzewszczyzna i Łoziska. Zapraszamy na plac zabaw przy ul. Złotych Łanów.

Zdj. gok-lesznowola.pl

28 sierpnia o godzinie 16:00 na Placu Piechoty w Górze Kalwarii rozpocznie się Calvary Hip Hop Festival.

28 sierpnia o godzinie 18:00 odbędzie się wystawa i spotkanie z artystą Marcinem Hugo-Baderem. Zostaniecie oprowadzeni po wystawie jego prac. Zapraszamy do domu kultury w Konstancinie przy ul. Mostowej 15.

Zwiedzanie wystawy
Zdj. hugonowka.pl

28 sierpnia o godzinie 20:00 odbędzie się koncert Smolik/Kev Fox na terenie Stacji Kolei Wąskotorowej przy ul. Sienkiewicza 14 w Piasecznie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych! Wejście na koncert kosztuje 40 złotych, a bilety można nabyć na stronie biletyna.pl.

plakat wydarzenia Smolik/Kev Fox
Zdj. kulturalni.pl

29 sierpnia o godzinie 10:00 zapraszamy na wystawę astrofotografii Michała Kałużnego w ramach cyklu „Ale! Kosmos – Rok Stanisława Lema” w Konstancinie-Jeziornie. Wystawa odbędzie się przy ul. Mostowej 15 w domu kultury Hugonówka.

Tajemnice nocnego nieba
Zdj. hugonowka.pl

29 sierpnia o 10:00 zapraszamy na wakacyjne spacery, „miejski spacer historyczny” w Piasecznie. Spacer poprowadzi Dorota Zając, zbiórka: Stefanów, przy przystanku PKS.

Plakat wydarzenia Ulicami piaseczna. Miejski spacer historyczny
Zdj. kulturalni.pl

29 sierpnia o godzinie 12:00 odbędzie się uroczystość z okazji rocznica walk powstańczych w Lasach Chojnowskich, pacyfikacji wsi Chojnów przez Niemców i rozstrzelania 23 mieszkańców Chojnowa. O godz. 12:00 odbędzie się Msza Św. Polowa z udziałem Piaseczyńskiej Orkiestry Dętej, przemówienia okolicznościowe, złożenie wiązanek, Pilawa, ul. Klonowa.

kulturalni.pl

29 sierpnia o godzinie 12:30 odbędzie się spotkanie z cyklu Słucham Lato w konstancińskim domu kultury Hugonówka. Poezję Cypriana Kamila Norwida przeczytają prezenterzy Aleksandra Kostka i Piotr Dzięcielski.

Słucham Lato
Zdj. hugonowka.pl

29 sierpnia o godzinie 13:00 rozpocznie się piknik historyczny pt. Na Polach Chwały 1920 w Górze Kalwarii. W planach koncert Warszawskiej Orkiestry Sentymentalnej, recital „Bodo” z udziałem Dariusza Kordka, inscenizacja historyczna.

29 sierpnia o godzinie 17:00 odbędzie się koncert Doroty Miśkiewicz i Marka Napiórkowskiego. Niezwykła fuzja muzycznych osobowości. Unikatowy koncert jednej z najciekawszych polskich wokalistek oraz numeru jeden polskiej gitary. Koncert, który pokazuje, jak wiele może się dziać na scenie i w dźwiękach przy użyciu dwóch instrumentów: gitary i głosu! W programie: najbardziej znane piosenki z solowych płyt Doroty Miśkiewicz oraz standardy jazzowe w zaskakujących interpretacjach. Wejście na zamek od godziny 16:00 kosztuje 20 złotych bilet normalny, 5 złotych bilet ulgowy.

29 sierpnia o godzinie 17:00 zapraszamy na koncert Vinyl String Quartet. Jest to projekt „Tribute to Cole Porter”, to gwarancja świetnej muzyki i fenomenalnych aranżacji, mistrzowskich wykonań, dobrej energii i fantastycznych emocji. Koncert odbędzie się w konstancińskim domu kultury przy ul. Mostowej 15.

Vinyl String Quartet
Zdj. hugonowka.pl

29 sierpnia o godzinie 20:30 zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Kino Plenerowe w Mysiadle nad stawem. Projekcja filmu pt. Czym chata bogata. W przypadku złej pogody, seans zostanie przeniesiony na inny termin.

Zdj. gok-lesznowola.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię