Atrakcje na weekend 20-22 sierpnia w powiecie piaseczyńskim

0
1230

Gdzie się wybrać w weekend? Na pokaz iluzjonisty, kino plenerowe, koncert czy spektakl teatralny? W najbliższy weekend sporo się dzieje. Warto skorzystać z bogatej oferty kulturalno-rozrywkowej na terenie powiatu.

20 sierpnia zapraszamy do Hugonówki, Konstancińskiego Domu KulturyO godzinie 17:30 rozpoczną się zajęcia z Jogi.

Joga - ćwiczymy z wilkami
Zdj. KDK Hugonówka

20 sierpnia o godzinie 20:30 zapraszamy do Piaseczna, na Skwer Kisiela. Zapraszamy na przedostatni film w serii Piaseczyńskiego Kina Plenerowego. Tym razem będziemy mogli obejrzeć „Bez litości 2” z 2018 roku. Amerykański film akcji z Denzelem Washingtonem oraz Billem Pullmanem.

Plakat kina plenerowego
Zdj. kulturalni.pl

20 sierpnia o godzinie 21:00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Kino Plenerowe na Leżakach. Będziecie mogli obejrzeć film „Faworyta” z 2018 roku. Kino przy Hugonówce w Konstancinie.

Kino Plenerowe na leżakach
Zdj. KDK Hugonówka

21-22.08 sierpnia zapraszamy za Zamek w Czersku na kolejne spotkanie z cyklu weekendowych spotkań z „żywą” historią, podczas których gospodarzami na zamku są rekonstruktorzy.

rysunek zamku
Zdj. Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

21 sierpnia o godzinie 10:00 zapraszamy do Piaseczna na Targowisko Miejskie, park przy Centrum Edukacyjno-Multimedialnym. Odbędą się warsztaty „Strefa dźwięku i ruchu„. Na pierwsze zajęcia należy się zapisać korzystając z linku – ZAPISY. Pozostałe spotkania, pokazy tańce, animacje nie wymagają zapisów.

Plakat wydarzenia Strefa dźwięku i ruchu
Zdj. kulturalni.pl

21 sierpnia o godzinie 13:00 zapraszamy na spotkanie z Małgorzatą Kalicińską do Konstancińskiego Domu Kultury przy ul. Mostowej 15. Będziemy rozmawiać o życiu, dojrzałej miłości i o tym, co nam umyka, gdzie się nie zatrzymujemy nawet na chwilę.

Zdj. KDK Hugonówka

Gmina Piaseczno zaprasza na legendarną Potańcówkę na Kisielu, czyli dancing międzypokoleniowy na skwerze Kisiela. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych 21 sierpnia w godzinach 17:00 do 21:00.

Puszczana będzie muzyka lat 60, 70, 80 i 90-tych. Wstęp wolny.

Plakat wydarzenia Potańcówka na Kisielu - dancing międzypokoleniowy na skwerze Kisiela w Piasecznie 2021
Zdj. piaseczno.eu

21 sierpnia o godzinie 19:00 w Konstancińskim Domu Kultury przy ul. Mostowej 15 odpędzie się wielkie improwizacyjne przedstawienie. Wystąpią Katarzyna Michalska, Agnieszka Bajer, Michał Głowacki oraz Andrzej Perkman. Gościem specjalnym będzie Joanna Kołaczkowska!

Zdj. KDK Hugonówka

22 sierpnia o godzinie 12:30 Jarosław Boberek będzie czytał fragmenty „Szpitala Przemienienia” Stanisława Lema. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Konstancińskiego Domu Kultury Hugonówka przy ul. Mostowej 15. Wstęp wolny, reżim sanitarny.

Zdj. KDK Hugonówka

22 sierpnia zapraszamy również do Góry Kalwarii na godzinę 17:00. Na zamku w Czersku odbędzie się kolejny koncert z serii koncertów JazZamek Czersk 2021. W niedzielę wystąpi Wojciech Gogolewski Trio – „Skaldowie na jazzowo. Medytacje wiejskiego listonosza jazzowego”. Normalny bilet kosztuje 20 złotych, ulgowy 5 złotych. Bilety można nabyć na stronie biletyna.pl.

Zdj. gorakalwaria.net

22 sierpnia o godzinie 17:00 rozpocznie się koncert Kamili Malik. Zainteresowanych zapraszamy na nie tylko znane rockowe i popowe przeboje w wyjątkowych autorskich aranżacjach, ale również klasyczne utwory najwybitniejszych kompozytorów w rozrywkowym wydaniu. Koncert odbędzie się w Konstancińskim Domu Kultury przy ul. Mostowej 15.

skrzypce, led zepellin, chopin, hugonówka, konstancin
Zdj. KDK Hugonówka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię