Atrakcje na weekend 13-15 sierpnia w powiecie piaseczyńskim

0
1171

Gdzie się wybrać w najbliższy weekend? Pójść na warsztaty ruchowe, wieczór improwizacyjny, koncert czy do kina plenerowego? O to atrakcje na najbliższy weekend 13-15 sierpnia br.

Wszystkie atrakcje w porządku chronologicznym.

Od 10 sierpnia w Mobilnej Galerii Kolejowej prezentowana jest kolejna wystawa. Tym razem jest to instalacja artystyczna linorytów zatytułowana „Gablota osobliwości”. Można oglądać ją codziennie, do 31 sierpnia na stacji wąskotorówki w Piasecznie. Wieczorem i przez część nocy jest oświetlona.

Wystawa „Gablota osobliwości” – instalacja artystyczna Chêne Chêne

13 sierpnia zapraszamy do Hugonówki, Konstancińskiego Domu Kultury. O godzinie 17:30 rozpoczną się zajęcia z Jogi.

Joga - ćwiczymy z wilkami
Zdj. KDK Hugonówka

Zapraszamy serdecznie 13 sierpnia o godzinie 20:30 do Kina Plenerowego w Piasecznie, na Skwerze Kisiela. Tego piątku obejrzymy Świat w ogniu z 2019 roku. Amerykański thriller akcji, dalsze losy agenta Secret Services i najwierniejszego człowieka prezydenta USA w Gerardem Butlerem w roli głównej. Wstęp wolny.

Plakat kina plenerowego
Zdj. Kulturalni.pl

13 sierpnia o godzinie 21:00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Kino Plenerowe na Leżakach. Będziecie mogli obejrzeć film szpiegowski „Czerwona Jaskółka” z Jennifer Lawrence w roli głównej. Kino przy Hugonówce w Konstancinie.

Kino Plenerowe na leżakach
Zdj. KDK Hugonówka

14 sierpnia o godzinie 15:00 zapraszamy na teatr, spektakl dla dzieci na motywach książki Janusza Korczaka „Król Maciuś Pierwszy”. Spektakl odbędzie się w Konstancińskim Domu Kultury.

Król Maciuś
Zdj. KDK Hugonówka

W sobotę, 14 sierpnia o godzinie 19:00 w Hugunówce rozpocznie się koncert Borys Janczarski Quartet. Wszystkich zainteresowanych jazzowymi dźwiękami zapraszamy do Konstancińskiego Domu Kultury.

Borys Janczarski Quartet
Zdj. KDK Hugonówka

14 sierpnia o godzinie 20:00 odbędzie się koncert plenerowy zespołu Salvator Elvis na Skwerze Kisiela w Piasecznie.

Plakat wydarzenia Muzyka na Skwerach
Zdj. Kulturalni.pl

15 sierpnia o godzinie 10:00 zapraszamy na uroczystości patriotyczne w Piasecznie. 15 sierpnia o godzinie 10:00 odbędzie się Msza Św. W intencji Ojczyzny, Kościół Św. Anny, a o godzinie 11:00 odbędzie się Hołd Pamięci przy Ratuszu.

Zdj. Kulturalni.pl

15 sierpnia o godzinie 10:00 rozpocznie się wystawa pod tytułem „Tajemnice nocnego nieba”. Będzie to wystawa astrofotograficzna Michała Kałużnego w ramach cyklu „Ale! Kosmos – Rok Stanisława Lema w Konstancinie-Jeziornie”. Wystawa przy KDK Hugunówka, ul. Mostowa 15.

Tajemnice nocnego nieba
Zdj. KDK Hugonówka

15 sierpnia o godzinie 11:00 rozpocznie się również wystawa malarstwa Marcina Hugo-Badera. Wystawa pt. „Barwy zawieszonego kalendarza” Marcin zaprezentuje w Hugunówce. Do obejrzenia będzie ponad 40 obrazów. Wystawa jest czynna od 13 czerwca i obrazy będzie można oglądać aż do 29 sierpnia 2021 roku.

Wystawa malarstwa Marcina Hugo-Badera
Zdj. KDK Hugonówka

W niedzielę 15 sierpnia o godzinie 12:30 odbędzie się spotkanie w ramach spotkań „Słucham Lato”. Poezję Czesława Miłosza przeczytają aktorzy Katarzyna i Tomasz Traczyńscy. Miejsce? KDK Hugunówka, ul. Mostowa 15.

Słucham Lato
Zdj. KDK Hugonówka

15 sierpnia o godzinie 17:00 zapraszamy na koncert jazzowy zespołu Air Band. Koncert odbędzie się na Zamku w Czersku (Góra Kalwaria). To kolejne spotkanie z cyklu Jazz Zamek Czersk 2021.

15 sierpnia o godzinie 17:00 w KDK Hugonówka odbędzie się koncert patriotyczny z okazji Święta Wojska Polskiego. Koncert Konstancińskiego Chóru Kameralnego.

Koncert patriotyczny z okazji Święta Wojska Polskiego
Zdj. KDK Hugonówka

Czytaj również: Perseidy 2021. Noc spadających gwiazd

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię